System odwróconej osmozy RO6 12 EMI YOUNG

RO6 12 EMI YOUNG
1 Przedmiot

Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

570,00 zł brutto
463,41 zł netto

Najniższa cena 570,00 zł od 09.12.2023 dla tego produktu

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

System Odwróconej Osmozy RO6 to nowoczesny sześciostopniowy system odwróconej osmozy. Wyposażony został w trzy filtry wstępne, membranę osmotyczną oraz dwa liniowe filtry końcowe (RO6 Young posiada wkład "L-Young" mineralizujący, alkalizujący i jonizujący wodę).

Filtry z odwróconą osmozą to najchętniej wybierane i montowane filtry kuchenne. Oczyszczają wodę eliminując zanieczyszczenia mechaniczne, związki metali ciężkich, bakterie i wirusy. Zapewniają możliwość picia krystalicznie czystej, zdrowej wody o cechach wody źródlanej. Systemy te montuje się zazwyczaj w szafce pod zlewem kuchennym.

System umożliwia dziennie pozyskiwanie do 280* litów wody o neutralnym pH*.

*woda osmotycznie czysta pod wpływem CO2 z powietrza ulega z czasem zakwaszeniu i wartość pH spada

Zalety:

- Sześciostopniowy sposób filtracji

- Zawiera wkład L-YOUNG alkalizujący, mineralizujący i jonizujący wodę

- Oszczędny i ekologiczny

- Skuteczny i wydajny

- Usuwa do 98% zanieczyszczeń z filtrowanej wody

- Idealny smak napojów i potraw

- Kompatybilny z większością wkładów na rynku

- System szybko-złączek umożliwia sprawny i łatwy serwis oraz wymianę wkładów

- Nie zawiera BPA, w pełni bezpieczny dla zdrowia

Korzystanie z wody osmotycznej to oszczędność wynikająca z niewielkich kosztów produkcji litra wody (ok. 30 groszy/litr) oraz dbanie o środowisko, gdyż generuje się mniej odpadów w postaci butelek.

Zestaw zawiera system RO, wylewkę, zbiornik, komplet przyłączy, instrukcję montażu.

Pierwszy stopień (PS20) usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne o wielkości powyżej 20 mikronów. Piasek, rdza i inne osady zatrzymywane są przez mikropory, których średnica maleje w kierunku wnętrza. Duże cząsteczki wychwytywane są przy powierzchni, natomiast małe w głębiej położonych warstwach.

Drugi stopień (BL lub GAC) usuwa z wody chlor i substancje organiczne chroniąc tym samym membranę RO i przedłużając jej żywotność. Węgiel aktywny z uwagi na swoją porowatą strukturę jest doskonałym materiałem filtracyjnym. Substancje chemiczne są adsorbowane w porach.

Trzeci stopień (PS5) usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne o wielkości powyżej 5 mikronów. Piasek, rdza i inne osady zatrzymywane są przez mikropory, których średnica maleje w kierunku wnętrza. Duże cząsteczki wychwytywane są przy powierzchni, natomiast małe w głębiej położonych warstwach. Jako trzeci stopień może zostać zastosowany inny wkład, dostosowany do potrzeb klienta.

Czwarty stopień (membrana RO) zbudowana jest z wielu warstw półprzepuszczalnej, porowatej membrany. Pory membrany są na tyle duże, że może przez nie przenikać woda, ale na tyle małe, że nie przepuszcza innych substancji. W ten sposób z wody usuwane są drobnoustroje, a nawet jony.

Piąty stopień (L-GAC) liniowy wkład węglowy poprawia smak i zapach wody.

Szósty stopień (L-MIN) wkład mineralizujący. Wzbogaca wodę w minerały usunięte w procesie odwróconej osmozy, lub (L-YOUNG) wkład alkalizująco-jonizująco-mineralizujący zawierający mieszankę wysokiej jakości złóż ceramicznych pochodzenia naturalnego. Odpowiednio dobrane proporcje złóż spełniają trzy funkcje: alkalizują, mineralizują oraz jonizują wodę, co ma bardzo korzystny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Obniża ORP wody aż do -400 mV nadając jej silne właściwości antyoksydacyjne i opóźniające procesy starzenia, chroni przed działaniem wolnych rodników oraz odkwasza organizm. Wzmacnia odporność na choroby, mineralizuje wodę i wzbogaca ją w m.in. wapń, magnez, sód, potas, żelazo, selen.

Dane techniczne:

- Przyłącze: 1/2", 3/4", 3/8"

- Temperatura pracy: 2-30 ºC

- Ciśnienie pracy: 2.8-6 bar

- Wydajność: 75 GPD

- Wymiary (wys. x szer. x dł.): 47 x 43 x 14 cm

- Typ: EMI

RO6 12 EMI YOUNG
1 Przedmiot

Zobacz również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło