Płyn do udrażniania rur Melt 0,75 l

Kanalizacja
0000011912
10 Przedmioty

MELT PROFESSIONALNY UDROŻNIACZ DO RUR KANALIZACJI

Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

39,50 zł brutto
32,11 zł netto

Najniższa cena 39,50 zł od 19.07.2024 dla tego produktu

MELT środek do udrażniania rur, jest zarówno skutecznym środkiem zapobiegającym zatykaniu się rur, jak i znakomitym rozwiązaniem w przypadku zupełnego ich zatkania. Preparat rozpuszcza osady organiczne zalegające w rurach kanalizacyjnych, utrzymując w ten sposób drożność i czystość całego systemu, jednocześnie usuwając nieprzyjemne zapachy. MELT nie powoduje korozji, nie niszczy żeliwa, PVC i plastiku. Jest w 98% biodegradalny, działanie preparatu kończy się po 25 min. bez szkody dla flory i fauny. Zakres zastosowania to mieszkania i domy, przemysł (w tym przemysł przetwórstwa spożywczego), szkoły, szpitale i domy opieki społecznej, restauracje i puby.

- MELT to niezrównane rozwiązanie, które błyskawicznie usuwa wszelkie zatory i zapychające się rury, zapewniając niesamowicie skuteczne działanie.

- Potężny środek nie tylko udrażnia, ale także skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając Twoją kanalizację świeżą i czystą.

- Dzięki innowacyjnemu składowi, MELT natychmiastowo reaguje na problemy kanalizacyjne, skracając czas rozwiązania problemu.

Pojemność: 750ml

Producent FAREN.

Wideo - działanie

0000011912
10 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło