System odwróconej osmozy RO6 12 WFU YOUNG

RO6 12 WFU YOUNG
3 Przedmioty

Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

615,00 zł brutto
500,00 zł netto

Najniższa cena 615,00 zł od 15.04.2024 dla tego produktu

System Odwróconej Osmozy RO6 to nowoczesny sześciostopniowy system odwróconej osmozy. Wyposażony został w trzy filtry wstępne, membranę osmotyczną oraz dwa liniowe filtry końcowe (RO6 Young posiada wkład "L-Young" mineralizujący, alkalizujący i jonizujący wodę).

Filtry z odwróconą osmozą to najchętniej wybierane i montowane filtry kuchenne. Oczyszczają wodę eliminując zanieczyszczenia mechaniczne, związki metali ciężkich, bakterie i wirusy. Zapewniają możliwość picia krystalicznie czystej, zdrowej wody o cechach wody źródlanej. Systemy te montuje się zazwyczaj w szafce pod zlewem kuchennym.

System umożliwia dziennie pozyskiwanie do 280* litów wody o neutralnym pH*.

*woda osmotycznie czysta pod wpływem CO2 z powietrza ulega z czasem zakwaszeniu i wartość pH spada

Zalety:

- Sześciostopniowy sposób filtracji

- Zawiera wkład L-YOUNG alkalizujący, mineralizujący i jonizujący wodę

- Oszczędny i ekologiczny

- Skuteczny i wydajny

- Usuwa do 98% zanieczyszczeń z filtrowanej wody

- Idealny smak napojów i potraw

- Kompatybilny z większością wkładów na rynku

- System szybko-złączek umożliwia sprawny i łatwy serwis oraz wymianę wkładów

- Nie zawiera BPA, w pełni bezpieczny dla zdrowia

Korzystanie z wody osmotycznej to oszczędność wynikająca z niewielkich kosztów produkcji litra wody (ok. 30 groszy/litr) oraz dbanie o środowisko, gdyż generuje się mniej odpadów w postaci butelek.

Zestaw zawiera system RO, wylewkę, zbiornik, komplet przyłączy, instrukcję montażu.

Pierwszy stopień (PS20) usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne o wielkości powyżej 20 mikronów. Piasek, rdza i inne osady zatrzymywane są przez mikropory, których średnica maleje w kierunku wnętrza. Duże cząsteczki wychwytywane są przy powierzchni, natomiast małe w głębiej położonych warstwach.

Drugi stopień (BL lub GAC) usuwa z wody chlor i substancje organiczne chroniąc tym samym membranę RO i przedłużając jej żywotność. Węgiel aktywny z uwagi na swoją porowatą strukturę jest doskonałym materiałem filtracyjnym. Substancje chemiczne są adsorbowane w porach.

Trzeci stopień (PS5) usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne o wielkości powyżej 5 mikronów. Piasek, rdza i inne osady zatrzymywane są przez mikropory, których średnica maleje w kierunku wnętrza. Duże cząsteczki wychwytywane są przy powierzchni, natomiast małe w głębiej położonych warstwach. Jako trzeci stopień może zostać zastosowany inny wkład, dostosowany do potrzeb klienta.

Czwarty stopień (membrana RO) zbudowana jest z wielu warstw półprzepuszczalnej, porowatej membrany. Pory membrany są na tyle duże, że może przez nie przenikać woda, ale na tyle małe, że nie przepuszcza innych substancji. W ten sposób z wody usuwane są drobnoustroje, a nawet jony.

Piąty stopień (L-GAC) liniowy wkład węglowy poprawia smak i zapach wody.

Szósty stopień (L-MIN) wkład mineralizujący. Wzbogaca wodę w minerały usunięte w procesie odwróconej osmozy, lub (L-YOUNG) wkład alkalizująco-jonizująco-mineralizujący zawierający mieszankę wysokiej jakości złóż ceramicznych pochodzenia naturalnego. Odpowiednio dobrane proporcje złóż spełniają trzy funkcje: alkalizują, mineralizują oraz jonizują wodę, co ma bardzo korzystny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Obniża ORP wody aż do -400 mV nadając jej silne właściwości antyoksydacyjne i opóźniające procesy starzenia, chroni przed działaniem wolnych rodników oraz odkwasza organizm. Wzmacnia odporność na choroby, mineralizuje wodę i wzbogaca ją w m.in. wapń, magnez, sód, potas, żelazo, selen.

Dane techniczne:

- Przyłącze: 1/2", 3/4", 3/8"

- Temperatura pracy: 2-30 ºC

- Ciśnienie pracy: 2.8-6 bar

- Wydajność: 75 GPD

- Wymiary (wys. x szer. x dł.): 47 x 43 x 14 cm

- Typ: EMI

RO6 12 WFU YOUNG
3 Przedmioty

Zobacz również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło