Wkład liniowy mineralizujący L-MIN-Q USTM

L-MIN-Q
15 Przedmioty

Wkład liniowy do systemu odwróconej osmozy. 

Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

14,50 zł brutto
11,79 zł netto

Najniższa cena 14,50 zł od 25.06.2024 dla tego produktu

Wkład liniowy mineralizujący stosowany po procesie filtracji osmotycznej, wzbogaca wodę w minerały i pierwiastki niezbędne dla organizmu ludzkiego, które wcześniej zostały usunięte z wody w procesie osmozy. Dzięki temu, woda po przejściu przez mineralizator zaspokaja dzienne zapotrzebowanie człowieka na minerały przyswajane z płynów (przy odpowiednim spożyciu), zwłaszcza wapń, magnez, potas i sód.

Wapń to podstawowy składnik budulcowy kości i zębów. Wzmacnia szkielet, wpływa pozytywnie na przemianę materii, a także serce i układ krwionośny.

Magnez decyduje o prawidłowej pracy układu odpornościowego i nerwowo-mięśniowego. Zapobiega nowotworom, miażdżycy i kamicy nerkowej.

Sód to pierwiastek niezbędny do poprawnego funkcjonowania gospodarki wodnej organizmu i utrzymywania równowagi kwasowo-zasadowej. Wkłady są idealne do stosowania z większością standardowych systemów RO wyposażonych w mineralizator, dostępnych na rynku.

Dane techniczne:

- Mineralizator zakończony jest standardowym przyłączem 1/4 cala NPT, stosowanym przez większość producentów systemów filtrujących..

- Wkład należy wymieniać co około 6 do 12 miesięcy. Nie należy go używać do wody zanieczyszczonej mikrobiologicznie lub niewiadomego pochodzenia. Wymiary: 10'' x 2'' (ok. 244 x 55 mm)

- Maksymalne ciśnienie pracy: 6 bar

- Temperatura pracy: 2-51 st. Celsjusza

- Żywotność filtra: 3 600 litrów (ok. 6-12 miesięcy)

- Przyłącze: dwa gwinty wewnętrzne 1/4 cala

- Oznaczenie: L-MIN

L-MIN-Q
15 Przedmioty

Zobacz również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło