Wkład zmiękczający ST10" USTM

ST10
26 Przedmioty

Wkład zmiękczający do korpusu na rurowego. 

Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

21,00 zł brutto
17,07 zł netto

Najniższa cena 21,00 zł od 19.07.2024 dla tego produktu

WKŁADY ZMIĘKCZAJĄCE - ST

Nowoczesne wkłady zmiękczające wypełnione żywicą jonowymienną. Zaprojektowane do zapewnienia optymalnego kontaktu wody ze złożem i skutecznej redukcji problemu twardej wody w gospodarstwie domowym. Wkłady wypełnione są drobnoziarnistym granulatem jonowymiennym (kationit w formie sodowej) o dużej zdolności wymiany jonów wapnia i magnezu.

- usuwają z wody związki wapnia i magnezu

- zapobiegają odkładaniu się kamienia kotłowego

- częściowo usuwają zanieczyszczenia mechaniczne

- redukują istniejące złogi kamienia kotłowego

Zastosowanie wkładu serii ST pomoże zredukować problem twardej wody w Twoim gospodarstwie domowym. Wkład został zaprojektowany przez inżynierów UST-M w sposób umożliwiający maksymalny czas kontaktu wody ze złożem. Woda przepływa przez wkład osiowo (z dołu do góry), pozostając dłużej w kontakcie ze złożem filtracyjnym. Ten fakt w połączeniu z wysoką pojemnością jonowymienną złoża sprawiają, że woda po przejściu przez wkład zostaje pozbawiona praktycznie wszystkich jonów wapnia i magnezu. Dzięki temu podczas prania zużywa się mniej detergentów, herbata lepiej smakuje, a na kubkach i armaturze nie ma nieprzyjemnego osadu i zacieków.

DANE TECHNICZNE:

Rozmiar: 10''

Żywotność: 6 (m-ce) ok.

Temp. pracy: 2-40°C

Wydajność: 4 l/min

Wysokość filtra: 25 cm

Średnica filtra: 6 cm

Rozmiar: 251±1.5 x 73±1 mm

Uwaga !

Producent określa żywotność wkładu do 6 miesięcy, w przypadkach, gdzie woda jest słaba jakościowo lub zawiera dużo zabrudzeń mechanicznych, filtr należy wymieniać częściej.

ST10
26 Przedmioty

Zobacz również

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło